Březen 2007

for YOU

31. března 2007 v 21:07
posílám za sebe Jacka, aby vám vyřídil jeden vzkaz :-)

znak converse

31. března 2007 v 20:27 Converse
Upřímně. Znak converse není žádný zázrak, ale stejně si dokázal obtočit kolem prstu spoustu fanoušků po celém světě. I když měla tahle značka jednu dobu namále. Ale možná že i v té jednoduchosti to je :-) Jakže je to přísloví? x)

že by konečně jaro?

26. března 2007 v 20:03 Zápisník
Dneska se sice nic abnormálního nedělo, ale jelikož teď zrovna nemám co na práci, něco málo vám sem napíšu. (Totiž...přesněji řečeno mám. Ale že by se mi zrovna dvakrát chtělo do psaní projektu o transvestitech a do učení chemie...)
No a...bylo to dneska pěkně,že? x)) Konečně jsem si mohla na nos posadit sluneční brýle, aniž by se mě někdo ptal, proč je mám, když venku sněží xD. A taky jsem vyštrachala svojí puntíkatou sukni (díky ní a ještě mnohým dalším faktorům, jsem musela čelit pohoršujícím pohledům důchodců (nejen) a být cíl bombardování jejich myšlenkama, které byly na první pohled zřejmé: ,,Ježiši Kriste, ta mládež je tak zkažená. V tom, co mají oni na sobě bychom se za našich let neopovážili jít ani s košem." ...Takže takhle jsem zdolala svou cestu k zubaři a na doučování. Jsem ráda, že už jsem doma. I když mě bolí zuby, nemám projekt o transvestitech a neumím chemii.


koncert My Chemical Romance...tak jít,či nejít?

23. března 2007 v 15:08 Zápisník
Uff! Pátek! Jsem úplně zničená! Naprosto vyždímaná! Totálně mrtvolná!....A přemítám,jestli mám jít na koncert My chemical romance. Na jednu stranu jsou kus mého (hudebního) života a měla jsem je hodně ráda a hodně poslouchala (než se jich zmocnilo bravo a udělali z nich komerční flusanec-s prominutím-a mediálně je zničili tak, že pro většinu fanoušků už ztratili hodnotu a obdiv...nechci tvrdit, že je znám kdovíjak dlouho,ale určitě dříve než bravo a jeho věrné odebíratelky. V mé Mp3ce (předtím v hifině) zabírali značnou část jejího (převelice omezeného) discu skoro rok zpátky. Zkrátka, kdybych za ně těch nejméně 500 dala,nejsem si tak úplně jistá, jestli bych přežila drtivou většinu desetiletých,pruhovaných,ječících fanynek v návlekách s plakáty členů kapely (z bravo girl)...Rozhodně by to chtělo značnou dávku odvahy,kterou nevím,jestli mám.
Tak...chystáte se tam někdo? Že bych případně nebyla sama?

monster and monster's little bunny

22. března 2007 v 21:36 Mé malé já
oh...my little killer cutie x)


kokr fest a ztracený love planet

22. března 2007 v 12:46 Zápisník
Překvapení, když jsme ráno s B. přišly do školy a zjistily,že ze dvou devítek je nás dohomady 5, bylo ...rozhodně překvapující =D...Nakonec nás tedy bylo o pár lidí víc, ale pohled na prázdnou třídu a na nás,jak obsazujeme tři lavice...(pak nás přestěhovali k šestkám).
Jo...a abych nezapomněla...chtěla jsem se zeptat,jestli se někdo z vás nechystá na kokr fest :) a jestli někdo neví, jak to bude s love planet... Se sestřičkou jsme se na Him a The Rasmus těšily už neskonalou dobu, ale na netu se vůbec neobjevili jejich stránky (love planet).

zasněžené jaro

21. března 2007 v 21:42 Zápisník
Myslete si o mě co chcete. Já vám na to jen odpovím ano,jsem šílená...
První jarní den máme trochu pod sněhem (dobře,my pražáci zrovna ne, ale kosa je pořádná.I když, když jsem se ráno probudila, byla nerovnoměrně rozprostřeno cca 10 vloček sněhu na autech...tomu už se tady říká ,,pořádná sněhová nadíkla!"=D)
Odpoledne jsem byla tradičně na přípravce (už jenom jednou-třikrát hurááá) a znovu se utvrdila v tom, že matematický génius ze mě asi nevyroste. Na druhou stranu pokládám za velký osobní uspěch, že jsem tam vůbec vydržela chodit až do konce (ačkoli nepociťuju,že by to mělo nějaké výsledky)...
...A teď tady klimbám nad klávesnicí a přemýšlím o tom a o tom...a dohromady vlastně o ničem, až jsem došla k názoru, že bude nejlepší to tady pro dnešek asi zabalit.
Abych nezapomněla. Takový bonus na konec-vtip roku:
Letí dvě berušky, jedna z nich zahne a té druhé to vůbec nevadí.

The Kill

21. března 2007 v 19:18
není nutné psát k tomu jaký koli popisek...tahle písnička je prostě nádherná...

i love this t-shirt!

20. března 2007 v 18:14 Zápisník
Tohle tričko mě doslova a do písmene okouzlilo, moc děkuji, Mel:-) :-*

jen malinko pozměněné udaje x-P

20. března 2007 v 18:12 Šuplík
Dneska jsem se rozhodla, že tady malinko pozměním údaje, jelikož jsem narazila na člověka, co používá stejnou přezdívku (beautifully.chaotic) a na blog s názvem Nobody is perfect... takže odteď se tady ten můj malý chaotický svět bude zobrazovat pod slovy: ...(MY) a little bit chaotic world... a má moje malé já pod a.little.bit.chaotic

calling all cars

19. března 2007 v 19:46 Senses fail
...prostě taková melodická písnička od senses fail:-)

alkaline trio-private eye

19. března 2007 v 19:43 ostatní
nemůžu si pomoct...tahle písnička ve mě prostě přežívá :-)
♪ ♫ ♪

society for asking stupid questions xD

10. března 2007 v 19:04 comixy
Není to dokonalé? ...já se teada pobavila =D

people

10. března 2007 v 17:12 Ten zbytek

vražedný pressovar a velké balení

10. března 2007 v 10:01 Zápisník
Včera jsem zalomila už kolem osmý. Bývala bych spala až do zítra,ale zas mě probudil ten ***pressovar... Jednou už se vážně neudržím a až zas začne ječet,otevřu oko a hodím ho ven! grr...
Jinak ...mno,myslela jsem si,že by mi třeba mohl taťka zavolat,když jsem měla ty narozky... :-) ...ale tak chápu...má novou přítelkyni,ta má dvě malý děti... tak v pohodě...
No...tak zatím si jdu balit do Rakouska a vykonat všechny ty úkoly,co mi byly zadány. Užívejte víkendu:-)

trestně zodpovědná s prošlou tramvajenkou

9. března 2007 v 21:09 Zápisník
Dneska jsem se stala trestně zodpovědná a prošla mi platnost tramvajenky...žádná sláva =D... Tak dál.
Dneska jsme byly s B. na obchůzce xD...V autobuse jsme tancovaly na ok go, a cestou zpátky jsem B. strčila za mikinu ramínko,že jí trčela u kapuce jen ta uchytka... Postupem času na to úplně zapomněla,takže tak dojela až domů...možná ještě na trénink,to už nevím :D...
...Dneska ze sebe nic duchaplného nevyždímám...tak snad příště to bude lepčí =D...


T+W+B (asi nikdo nepochopí)

9. března 2007 v 20:37 Hlášky a jiná moudra
(Moc nad tím nepřemýšlejte a už vůbec se to nepokoušejte pochopit a najít v tom nějaký smysl xD ...)
►,,To si ten chlap povídá s autem??"
,,Ne. …s oknem."
►,,Jednou nějaká ženská stála na zastávce, najednou se propadla a už jí nikdy nenašli."
,,A jak teda věděli,že tam stála?"
,,Zjistili to mimozemšťani ze sonarů."
►(Do naprostého ticha): ,,Dooobře Bára!"
►,,Nevíte někdo, proč ten pes tak rychle utíká a míří přímo na nás?"
,,Asi, že máme rohlíky."