Září 2007

ouch O_x

29. září 2007 v 15:37 Zápisník
Víte, co mě nepřestává fascinovat? ...
Moje vlastní blbost.

xxx * jsem v utajení*

29. září 2007 v 13:22 Zápisník
Ano, naoko se učím biologii a děsně zajímavé seřazení organismů, ale pořád se šourám sem a přemýšlím, jestli mám přidat další pofidérní článek, či ne. Dělám to snad už podvědomě. Sedím nad učebnicí a najednou koukám, sedím nad klávesnicí a datluju jitula. Hmmm...zajímavý úkaz. Nejspíš jsem se konečně naučila teleportovat, to se hodí. jitula
Jsem zamilovaná do triček od Hot Topic 430 je to sama dokonalost.
Včera jsem shlídla Gympl. Pojali jsme to jako třídní výlet. Jen jsme s mou drahou L. nečekali, že přijdou opravdu všichni, co se přihlásili, jelikož i přes všechno dobrý je s členama toho blázince občas trochu těžká dohoda, takže nastaly menší komplikace, když nás dorazil (skoro) plný smluvený počet. ^^
Student vyhulenec neměl chybičku. Někoho mi silně připomínal.
,,Vy tady pěstujete rybičky? To je zvláštní, vypadají úplně stejně jako ty, co máme my." ,, Ty vole, vždyť jsou tvoje. Jsme u tebe doma!"
Vypadá to, že zbytek života se budu protloukat mezi štrůdlem a štrůdlem 437. Je mi to souzeno. Stejně tak, jako se bláznivě zamilovat do někoho, kdo bude muset kvůli invazi číňanů narukovat.
Zítra se vrací maman. Je po idilce. 436 No...aspoň by mi mohla něco přivést 423 (Jsem to ale hrozné dítě.)
Nejdou mi vypálit Placebo. Jsem silně deprimovaná.
A nyní shrnutí všech (ne)důležitých věcí. 1. S drahým H. jsme se rozhodli po sadu žiletek seřazených podle velikosti. Podle mě je to nejlepší volba. Jak může být ímou, když se furt něčemu řehní a chce po mě, abych se taky šklebila. 2. Netuším, jakou průměrnou rychlostí v dm/s se šune želva. Depka. 4183. Děd vševěd měl nějaké nelichotivé připomínky na mé nehty nalakované na zářivě růžovo. (A teď v nich navíc mám otisk svých zubů 409 ) 4. Rozzuřil mě imeem. Na co je mi 20 vteřin písničky?! *GRRR* 5. Nesnáším biologii a seřazení organismů Je to celé kompletně na *** !

Bad day

27. září 2007 v 17:19 Zápisník
Začalo to už od rána. Vůbec jsem neměla vylézat z postele, protože hned od prvního okamžiku mi mělo být jasný, že ta podělanost jen tak nevyšumí . Ráno jsem se probudila a rýma s bolení v krku se mnou. Po pečlivém zabalení krku do máminého pleteného šátku jsem se vydala na autobus. Ten nejel. Totiž přijel tak pozdě, že jsem tramvaj nemohla absolutně stihnout. I tak jsem se o to ještě spokusila během. Doběhla jsem tam s jazykem u kolen, ale B. tam ještě stála, takže tramvaj neujela.... Ona totiž nejela vůbec, tudíž ani ujet nemohla Do školy jsem se dopravila asi po čtyřech přestupech nacpanýma tramvajema cca 10 min. po zvonění. Sama se divím, že mě nikdo nechytl, protože tam jsou všichni na pozdní příchody alergičtí. Fajn, takže jedna světlá chvilka.
Tak jsem přilítla na ajinu. Veškerý učebnice ve skříňce. Ale to vem čert. Test z češtiny, zeměpisu a z němčiny. A pak jeden nejmenovaný člověk z vedení školy. To byla vážně koruna všeho. Nepočítám zmoknutí a jednu hádku.... A den ještě nekončí...
Dneska už raději nikam nejdu.

metric- dead disco ^^

25. září 2007 v 18:00 ostatní
Ochochoooch ^^
Dead disco
Dead funk
Dead rock and roll
Remodel
Everything has been done
La la la la la la la la la la

wuháá

23. září 2007 v 17:45 Mé malé já
Och, och. Mám tunel už, už ...a taky pocit, že mi každou chvilkou musí odumřít ucho ... od mé nejdražší B. mám slíbený roztahovák. Postupně se možná dopracuji ještě výše . A také jsem ukořistila naušnice s hracíma kostama /nebo hracími kostkami?/ . Tak, to je tak vše k mému vychloubání.
A teď se musím pokusit pochopit matematiku a fyziku... No, možná až za chvilku...
pics by: ~avivi

vino braňujem

22. září 2007 v 21:55 Zápisník
Tak jsem došla z vinobraní. Vinobranili jsme jak to jen šlo. V. vyhrál ve střelbě z luku a potřásl si rukou s Petrem Mukem . Nechápu, jak se někdo může zabít šukem. To je tak, když chcete říct šíp a luk najednou .
Měla jsem jeden a něco balenýho větru. *černé svědomí* . A měla bych konečně dočíst tu blbost na Zsv, ale teď na toho pošuka, co mluví sám se sebou, vážně nemám náladu.

ehhhh?

21. září 2007 v 18:58 Zápisník
Mám v pokoji cvrčka. Nebo nevim .

novinky přeciš

21. září 2007 v 18:42 Zápisník
Tag ze zaze hlázím... Dejte mi minutku, přeřadím na normální, snesitelnou (snesitelnější) verzi mluvy. >.<
Vážení,
Konečně jsem se dočkala peněženky . Celá záhada spočívala v debilnosti našeho pošťáka, jelikož mi zlomyslně nenapsal lísteček, že mi vůbec něco přišlo a že bych měla navštívit poštu . Takovou nezodpovědnost jsem nečekala a zazlívala to všechno nevinnému e-shopu . Tak jsem si včera na poštu zasprintovala, abych stihla otevírací dobu. To byl boj. Za okýnkem mi bylo řečeno, že mi přišel dopis. Asi po 15ti minutách mi dovlekli balík, ve kterém chrastila jedna peženěnka . Plýtvání lesy, řekla bych .
Dneska jsem mimo jiné byla s panem kolegou a drahou paní kolegyní nakouknout do Bontonlandu a koupit svému drahému mamanovi céédééčko. Má totiž narozeniny (zase? ). Už jí může být baj vočko 150 let. Plus mínus pár roků. Nikdy mi nechce prozradit, kolik jí je. Že prý bych to měla vědět. Ale jak, když mi to nikdy nechce říct...?
Předtím jsme se ještě zastavili v mekáči na presso //presso jsem sice měla jenom já, ale co už. // Zase jsem si naskrblila několik mlík. Co ze mě tak vyroste! Začíná to kradením mlík z Mc a končí to brutálními vraždami . A kafe jsem nečekaně zase vylila . Za to můžou ty kelímky. Jsou stašně špatně stavěný .
A dneska na oběděch mi reprák řekl ,,dva". Byly totiž palačinky. Museli je polít smetanou //nebo co to bylo?! //, aby se daly vůbec ukrojit a sežvýkat.

,,eee???"

20. září 2007 v 20:04 Zápisník
,,Dobrý dílo na studenta umělecké školy." ,,A víš, co to je?" ,,Čtyři čáry nahoru." ,,Ne, dolu." ,,Kreslilas je nahoru, tak nemůžou být dolu." ,,Jsou nahoru i dolu." ,,A jsou tři a jedna sama. Ty tři ji nechtějí, protože je malá a dolu." ,,Tak já jí dokreslim kámošku." ,,Ta je ještě menší než byla ta čtvrtá." ,,Dobrej postřeh na studenta gymplu." ....

no néééé ^^ ^^

18. září 2007 v 21:03 Mé malé já
Oooooh O_O ...jsem unešena......
....a uchvácena....
...není růžová dokolaná? ^*^

novinky ze světa

18. září 2007 v 20:42 Zápisník
Tak si představte, už mám vlastní skříňku ^^ . Dneska jsem v ní měla deštníček a bundičku ^^ . Báječné. Za zámeček vděčím své drahé přítelkyni. Děkuji mnohokrát, jsem ti zavázána.
Dneska jsme s panem kolegou hráli velmi zábavnou hru. Po pár minutách už před námi nikdo nechtěl sedět. xD . Vůbec ale nechápu proč X_x ... Pak jsem ale schytala vodou za kalhoty, to už tak zábavné nebylo. Vypadala jsem, jako bych to nestihla na dámy, i když to by nebylo ani zas tak zvláštní, jelikož jsou asi kilometr vzdáleny a ještě přes dva rohy, což mi přijde jako hodně přitěžující skutečnost v případě, kdy už je situace hodně akutní.
Taky jsme byli na dortíku. Dokonce se to obešlo bez šlehačky v očích a converskách od kafe. To beru jako velký kus úspěchu. Začínají z nás vyprchávat pošahané puberťácké nápady. (^,^) *smích*
Já mám pořád hlad...To už vážně není normální X_o

coming soon...

16. září 2007 v 13:01 Mé malé já
Jednou taky docílím takového odstínu ;-)

jožiš :D

15. září 2007 v 21:33 Zápisník
teda já mám náladu... Až z toho jde skoro strach
... Ale líbí se mi

Tak já vám teda zase něco povim.

15. září 2007 v 19:49 Zápisník
Už z těch výletů do čajoven, pekáren a heren nemám skoro žádné finance Image Hosted by ImageShack.us. Vůbec netuším, z čeho budu žít do konce měsíce. A to mě ještě čeká složenka z t-mobilu a žůžová peženěnka, která měla dorazit v pátek a nííííč Image Hosted by ImageShack.us.
,,Zlovo pověz!...Azi vobě ležíme na zemi. Azi jo."
Dneska jsme měli razit do kaktusu Image Hosted by ImageShack.us, ale zase nic. S B. napíšeme knihu pohádek. Je to smažkaaa Image Hosted by ImageShack.us
Myslivec obživl vlka, pak vyblinkal Kakulku...a babičku...myslivce...a kůzlátka. A to sis trochu popletla pohádku. A rozpááárali vlka, plnily ho uhlím. A šlehačkou. A kurva. A pak měla na krku zlatou hvězdu. A bydlela v klobouku králíka Pokustooona, kterýho pohřbilo sedm trpaslíků... A žili šťastně až do smrti...

je mi nějak blbě, přátelé.....

13. září 2007 v 19:19 Zápisník
... Asi jsem toho dneska zkombinovala příliš...

HoHoHo

11. září 2007 v 18:52 Zápisník
Qak qy kojy
...Já se prostě stanu překladatelem. Mě je to souzený!

holá

11. září 2007 v 18:39 Zápisník
Alfa*Éta*Omíkron*théta !
...To má být jako pozdrav řeckou abecedou. Mám s ní umět do zítra psát, takže trénuju. (Domácí úkol z matematiky. Hohohooo)...Zrovna si píšu přes icq s kámošem ze třídy řecky... Právě se mi podařilo napsat: To mě poser. Jsem na sebe patřičně hrdá!
tau*omíkron mý*epsylon pí*omíkron*sigma*epsylon*ro
Včera jsme se vydali asi ve 20ti do čajky. Měli tam z nás zajisté radost xD...vykouřili jsme každý tři lidi jednu vodnici krát dvě...tak si to ve volné chvíli můžete třeba spočítat. ^^
A dneska jsme po dlouhé trase skončili na andělu v herně... mají tam ty nejdebilnější autíčka na světě o_x
Jo a... svět je vážně malej. Na dva předměty nás vyučuje učitelka, co jsem měla na základce až do devítky :D *muhaha* ....takže vím, že z těch dvou předmětů nic nebudu umět xD
,,ŠŠŠŠíša"

první dny...

5. září 2007 v 16:09 Zápisník
Holá! Tak se zase hlásím... a opět mám tu svou pošahanou náladu, takže se to zase nebude dát číst ....absolutně ne.
Musím říct, že jsem na škole zatím absolutně spokojená (ještě jsme se totiž nezačali učit). Ale ty lidi, co jsem stihla poznat jsou skvělý . Vážně. A magoři. Magoři největší. Jako já . To mi vyhovuje . Naprosto.
...//Ty jsi fakt nemocnej!//...
Zítra odjíždíme na adapťák. Nevím, co mám čekat. Jmenuje se to ,,čekej cokoli", takže tím se to vlastně všechno vysvětluje ... Jen nemám páru o tom, co si vzít s sebou... Nechci mít největší batoh z autobusu... Ale zase nechci mrznout . Srážky se sněhěm...dobrý.
Dneska jsme byli v čajce. Dělali jsme tam děsnej kravál a zničili stojánek na svíčku. I když on vlastně prasknul sám od sebe. Ale to nevysvětlíte . Jsme strašný nevychovanci. A stydím se za to.

prvně :P

3. září 2007 v 20:42 Zápisník
Vlastně jsem se ani nechystala něco sem psát, ale na podnět zoufalé B. jsem tedy změnila plány.437
Dneska... poprvé v nové škole 418. Ještěže si mě tam odchytily, protože já jsem absolutně nikoho nepoznala 415 a to jsem byla až do dnešního rána přesvědčená o tom, že si pamatuju xichty. Zítra musím domů dovléct asi 251448995254762152 učebnic z burzy, takže zbytek dne si nejspíš budu rovnat záda 409 ...
Btw: důležitá informace: Já a můj (pošahaný) blog jsme tu už celý dlooouhý rok. Děkuji všem za přízeň 423.411 mno a ještě slavím jedno výročí...týden...WOW 415.415.415 *omg* vždyť týden se přece neeeslaaavííí 415
Včera jsem zas udělala chytrou věc. A totiž v zápalu z nového mobilu jsem nechala v T-mobilu občanku 419 ...Tak jsem se projela 437 a zvonil mi mobil v hodině. Bylo to asi půl minuty po tom, co nám naše třídní velmi přísně oznámila, že pokud se to stane, tak nám ho zabaví. 415 ...Dělala, že nic neslyší 409 ...
Mám hlad, takže to je pro dnešek vše, přátelé 423.431

mno vážně...

1. září 2007 v 21:35 Zápisník
Heřmánek... Ten je výborný na rýmu. No vážně xD
,,Cítila jsem se jako holka." ,,A dokonce jsi tak i vypadala!" :D :D :D
...Odcházím na Shreka ;-)