Říjen 2007

ááággghhh

12. října 2007 v 20:42 Šuplík
kurva Honzo, nečti to!

nejnovější velmi (velmi!) obohacující novinky

10. října 2007 v 19:50 Zápisník
Smích ostatních lidí mě většinou dokáže spolehlivě rozesmát. Zvlášť některých jedinců. Co mě ale taky rozesměje, je cizí neštěstí . J. si rozthrla kalhoty mezi nohama a pak jsem si vzpomněla na tu fotku s B. a už jsem ani nedokázala dopovědět zajisté velice obohacující a poučnou (jsem jedna velká bajka) příhodu, kterou jsem zrovna vyprávěla. O něco málo později jsme s B. dostali hýkavý (zapůsobil chlor) záchvat smíchu v bazénu. Na potvoru zrovna když jsme se měli ponořovat a vynořovat. Poté mě rozesmála křeč v mém ukazováčku na levé noze. Bohužel jsem do toho dostala záchvat kašle (přemíra chloru), takže jsem nebyla schopná nádechu. Ale nevadí, že jo. Pak jsem si rozsekla nohu o spodek bazénu.
Jsem hrozná lemra. Hodina plavání mě dokáže tak zmožit, že nejsem schopná ničeho, krom spaní. A proč se přemáhat, není-liž pravda?!
Tím nárazem o dno se mi asi něco skříplo, ale chtěla jsem se dneska učit. Škoda, že mám veškerý potřebný učivo uskladněný ve skříňce ve škole. Společně ještě s panem banánem. On tam dozrává, víte?

red meat

8. října 2007 v 18:20 comixy
on je prostě a jednoduše k sežrání xD

ehm, ehm

5. října 2007 v 15:55 Zápisník
Mám pocit, jako bych tak dvacet světelných let nespala, přitom tomu není ani devatenáct hodin, co jsem vzhůru. Jsem nejspíš přepracovaná Image Hosted by ImageShack.us Ale na to vůbec nikdo nebere ohledy. Image Hosted by ImageShack.us A zítřek nejspíš nepřežiju. Ale já za to nemůžu. Ta biologie je tááák na truc! Image Hosted by ImageShack.us ...a měsíc je jeden velký keksík...
Dneska jsme šli po Václaváku a blouznivou J. napadlo předstírat, že jsme opravdoví, cizokrajní cizinci. Vážně bych se divila, kdyby se toho H. neujal. Takže se za námi s podivem otáčeli všichni na ulici, když se z úst toho mladíka s výrazem, jako by měl v zadku zastrčený jehlan linulo, Oooohh, what a wonderful shoes, baaabyyy. Pak ho naštěstí zaujala nějaká fontánka.
B. dnes chudák nestihla prostorově tramvaj. Ona žije v jiné dimenzi totiž. Jsem pyšná na to, že se znám s takovými lidmi. Image Hosted by ImageShack.us

kostlivčí tričko

4. října 2007 v 20:18 Na sobě
Mňam Mňam
__________↓↓↓_________